*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 00:10:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "PLECIUGA"  (Przeczytany 5604 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #15 : Sierpień 25, 2009, 20:59:23 »

Wróciłam po dłuższej nieobecności...mam nadzieję, że ktoś to zauważył...jeśli jednak NIE - to i tak cieszę się, że znów jestem.  Duży uśmiech Duży uśmiech 
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #16 : Sierpień 26, 2009, 13:51:57 »

Tak !!! Zauważyłam Cię Żmijko i przesyłam ci gorące buziaki  Buziak  Buziak
Co tam słychać u ciebie dobrego??  Szok  Uśmiech  Cool Cieszę się,że znów jesteś.Mam nadzieję,że na dłużej.Całusy  Mrugnięcie  Chichot  Uśmiech  Buziak ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
dorka699
Moderator Działów
Ekspert
***
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #17 : Sierpień 26, 2009, 16:33:01 »

Droga Żmijko trudno było niezauważyć brak Ciebie ,ciesze się że wróciłaś.Pozdrawiam
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #18 : Sierpień 26, 2009, 17:57:13 »

    Jak widzę Dorko, na Tobie można zawsze polegać, jesteś niezastąpiona!!! Miałam kłopoty z routerem, załatwienie czegokolwiek wymaga czasem wyjątkowej cierpliwości. Mam router ale teraz padł aparat telefoniczny... prawo serii jak mawia moja koleżanka, ufam, że na tym aparacie się skończy...bu
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #19 : Sierpień 26, 2009, 18:02:10 »

     Alicjo miło, że i Ty jesteś Buziak . Jak zapewne Tobie wiadomo znalazłam pracę, jestem nią pochłonięta, mogę w pełni nieomalże wykorzystywać swoje umiejętności....eksploduję pomysłami oraz ich realizacją, będziesz mnie musiała kiedyś odwiedzić. Miejsce urocze, spokój, ciepła atmosfera... moje miejsce Buziak


     Na fotografii jest ujęta grupa zaprzyjaźnionych przedszkolaków, która u mnie w pracy wystawiła spektakl pt. "Calineczka" . Tego typu klimaty towarzyszą mi prawie każdego dnia... naprawdę to wyjątkowy zakątek, warto tu zaglądać.
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #20 : Wrzesień 03, 2009, 12:39:28 »

Całuśne pozdrowionka!Cieszę się bardzo,że jesteś zadowolona,że znalazłaś coś dla siebie,jak mówisz eksplodujesz pomysłami...Bardzo spodobał mi się twój ANIOŁEK i uważam,że na prawdę masz talent i fajnie,że robisz coś tak dobrego.Życzę ci wielu pomysłów i ich realizacji.Myślę o tobie ciepło i cieszę się,że wróciłaś w zakątek kredensu i życzę ci wiele pomyślnosci i zadowolenia z tego co robisz.Pisz proszę jak najczęściej o tym,co robisz co uciebie słychać i jak się czujesz,a ja życzę ci słońca i uśmiechu  Chichot  Mrugnięcie Pozdróweczki  Uśmiech  Mrugnięcie  Buziak  Cool ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #21 : Wrzesień 21, 2009, 04:32:05 »


     Po prawej mój nowy znajomy Karmel, w toczku to ja. Jak widzicie swój czas spędzam w różnoraki sposób. Tego dnia pierwszy raz jechałam na koniu...i pierwszy raz z niego spadłam. Jak łatwo się domyślić, leczę teraz swoje poobijane ciałko. Podobno pierwszy upadek robi z człowieka jeźdźca, jednak dopiero wtedy gdy ten wsiądzie na niego ponownie, zatem informuję, że po przejściu około dziesięciu kroków (z trudem wdrapałam się ponownie na Kamela i już po chwili jadąc na oklep byłam w stadninie Lajkonik. Omijając upadek, który nie należał do najprzyjemniejszych...dzień był wspaniały!
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #22 : Wrzesień 24, 2009, 13:42:53 »

Podziwiam twój zapał,twoje chęci i umiejętności!Życzę wielu sukcesów,nauki,wrażeń i jak najmniej upadków,okiełznania tego dzikiego osobnika o imieniu Kamel.Na zdjęciu wyszłaś jak rasowa dżokejka-miła pamiątka,więc myślę,że sukces osiągniesz.Grunt to wytrwałość!Dużo radości dla ciebie i uznania.Papatki  Mrugnięcie  Duży uśmiech  Chichot  Uśmiech  Cool  Buziak  Buziak ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #23 : Wrzesień 24, 2009, 16:43:13 »

Hey,Alicjo...każdy z nas posiada umiejętności... pozwól byśmy i my poznali Twoje...Czekamy na informacje. Pozdrowioneczki Uśmiech
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #24 : Wrzesień 28, 2009, 13:55:58 »

Pozdróweczki!Moimi umiejętnościami są wiersze,ale to kwestia gustu czy podobałyby się oraz dekorowanie stołu,tworzenie przytulnego nastroju wnętrza pełnego ciepła ale czy to talent?chyba nie mogę równać się z tobą;Lubię śpiewać,ale niestety nie umiem grać na gitarze.Jestem niepoprawną romantyczką,ale wesołą i nie daję się smutkom.Na osłodę uwielbiam wyczarować pyszne desery,którymi przyciągam rodzinkę.To jedno wychodzi mi przynajmniej dobrze,nad resztą pracuję i nie narzekam.Papatki  Uśmiech  Mrugnięcie  Szok  Buziak  Buziak ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.373 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eneaekstraliga2014 rozmowcy poranaprzygode legendarylions mojeprzysmaki