*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:38:26


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Potknięcia słowne  (Przeczytany 13985 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #15 : Grudzień 26, 2008, 16:06:40 »

Janusz Radek o Dodzie i Feel:

- Ci, którzy robią popową muzykę, jak Feel czy Doda, są atakowani przez masy gadających głów, że to papka, g**no. Ja uważam, że jeżeli są odbiorcy, którzy przychodzą na ich koncerty, to jest to w porządku. Kwestia gustu. Nie znoszę pretensji wszystkich tych, którzy piszą skomplikowane teksty i uważają, że nie są to teksty dla zwykłych ludzi, czyli głupiej tłuszczy. A jedynie ta wysublimowana tkanka społeczna, do której sami należą, może coś zrozumieć. Taka postawa wynika z kompleksów.

Mieszko (Grupa Operacyjna) o Dodzie i Michale Wiśniewskim:

- Nasze piosenki to emocjonalna reakcja na to, z czym się stykamy. Śmiem twierdzić, że takie zjawiska jak Doda, Michał Wiśniewski to są normalni ludzie, ale funkcjonują jako byty popkulturowe, medialne. Doda to jest normalna kolesiówka, którą można spotkać, uścisnąć jej rękę czy dostać od niej w nos, ale funkcjonuje również jako określony obraz w naszych umysłach. Dla mnie Doda i Michał Wiśniewski są równie realni jak postacie z moich ulubionych filmów.

Michał Wiśniewski o Michale Wiśniewskim:

- To dziwne uczucie, ale jestem przyzwyczajony do bycia outsiderem, do tego, że jestem obcy wśród tłumu. Chyba zaczęło mi to w pewnym momencie odpowiadać. Nie muszę w tym piekiełku z całą resztą bić się o kawałek skórki chleba. To dobrze.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #16 : Grudzień 26, 2008, 16:07:02 »

Maryla Rodowicz o ulubionych samochodach marki porsche:

- Są... niewygodne (śmiech). Bardzo niewygodne! Właściwie to trzeba się położyć na ziemi, by do niego wsiąść. Trzeba mieć też silne mięśnie brzucha, żeby z niego wysiąść. Bo siedzi się prawie na ziemi. A drzwi są bardzo długie - bo to jest dwudrzwiowy samochód. Także trzeba te ciężki drzwi otworzyć, wystawić nogę, napiąć wszystkie mięśnie, by z porsche się wydobyć ... Ale w między czasie to jest sama przyjemność. Inna niewygoda to bardzo mały bagażnik. Mieszczą się tam tylko moje zakupy spożywcze. Polskie drogi to nie jest najlepsze miejsce dla tego typu samochodów. Ale mam takie wybrane odcinki, gdzie mogę "depnąć". A najważniejsze w porsche jest przyspieszenie. To jest właśnie to, za co ten samochód kocham. I chyba każdy, kto siedział albo siedzi w tym aucie. Jak się stoi na światłach, to... wszystko zostaje w tyle (śmiech).

Krzysztof Krawczyk o Maryli Rodowicz, disco polo i Krzysztofie Krawczyku:

- Czuję silne emocje w stosunku do Maryli Rodowicz! Ona zawsze była dla mnie wzorem, jak walczyć, jak się nie poddawać. Zaczęła mnie denerwować. Ona śpiewa, śpiewa, sukces za sukcesem, a ja występuję w jakimś "Disco Relaksie". Zastanawiałem się: "Co ja tutaj robię?". No i pojawił się jak anioł z nieba ten Goran Bregović, który wykopał wszystkie drzwi, które były pozamykane. Nagle okazało się, że Krawczyk dalej śpiewa i końca nie widać (śmiech)!
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #17 : Grudzień 26, 2008, 16:07:31 »

Stuart Braithwaite (Mogwai) o Arturze Borucu:

- Pamiętam mecz na Ibrox Park [stadion Glasgow Rangers, odwiecznego przeciwnika Celtic], kiedy Celtic przegrali z Rangers. Każdy był zawiedziony i wkurzony. Ale nie Artur. On po prostu wziął flagę Celtic z napisem "Mistrzowie", bo przecież zdobyliśmy ostatnie mistrzostwo Szkocji, i po prostu przebiegł sobie przed sektorem najzagorzalszych fanów Rangers (śmiech). To było niesamowite. W momencie fani Celtic przestali się smucić i zaczęli bawić się, jakbyśmy co najmniej wygrali ten mecz 3:0. Byliśmy z niego tacy dumni!

Anita Lipnicka o sukcesie duetu z Johnem Porterem:

- Nasz fenomen polegał na tym, że dwa światy się ze sobą zderzyły. Wydaje mi się, że przez te sześć lat podnieśliśmy standardy jeśli chodzi o tak zwaną muzyką popularną, bo mimo wszystko to, co robimy, się sprzedaje. Jest mnóstwo ludzi, którzy mają wyższe oczekiwania i chcą czegoś więcej niż Dody Elektrody. I to jest cała rzesza zaniedbanej publiczności, zaniedbanej przez media, komercyjne radiostacje, publiczną telewizję. Tam jest jednak bieda z nędzą, jeśli chodzi o kulturę.

A okazuje się, że Polacy są naprawdę wrażliwi i chcieliby czegoś fajnego posłuchać. Nam się udało spotkać z tą publicznością. Naprawdę fajne twarze przychodzą na nasze koncerty, widzimy się z tymi ludźmi i to zupełnie inna publiczność od tej, która przychodziła na koncerty Varius Manx. Już we mnie nikt nie rzuca pluszowymi misiami.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #18 : Grudzień 26, 2008, 16:08:31 »

Daniel Ash (Bauhaus) o rocku progresywnym:

- Sex Pistols podobali mi się to także z tego powodu, że ich muzyka była policzkiem dla tych wszystkich przerysowanych i wydumanych zespołów progresywnych. Myślę, że Yes jest najgorsze z całej tej "paczki". Ich muzyką można mnie torturować. Nie znajduję w niej nic interesującego. Tego nie da się po prostu słuchać. Zero seksapilu, nic... Ich muzyka jest tak rozpięta, że nie można o niej nic powiedzieć jak tylko przerysowane, pseudointeligenckie bzdury. To kojarzy mi się z taką sytuacją z młodości - pewnie każdy coś takiego przeżył. Mianowicie na imprezach jest grupa brodatych kolesi, którzy w kuchni pieprzą jakieś bzdury o polityce. A cała reszta stara się poderwać dziewczyny. I właśnie ci goście w kuchni to fani Yes.

Piasek o tabloidowych "wyciekach kontrolowanych":

- Istnienie w wymiarze popularności jest zawsze pewną formą, jeśli nie oszustwa, to kreacji. Wielu ludzi się do tego nie przyznaje. Uczciwość każe powiedzieć, że jeżeli ktoś odwiedza portale, zwłaszcza te różowe, to gwarantuję mu, że większość tych informacji jest kreowanych przez artystów na własne potrzeby. To jest chęć osiągnięcia popularności poprzez działania kompletnie nie mające nic wspólnego z ich wartością, z tym, co potrafią robić. Każdy po drugiej strony monitora musi zadać sobie pytanie, czy chce, by to przez jego okno zaglądano mu do środka. Bycie osobą rozpoznawalną wymaga pewnej dozy ekshibicjonizmu. Każdy z nas jest ekshibicjonistą. Jeżeli za chwilę tu i ówdzie ukaże się wiadomość, jakiego koloru noszę majtki i czy to przypadkiem nie są stringi, to wiedz, że takie informacje są w 90% kreowane przez artystów.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #19 : Grudzień 26, 2008, 16:08:48 »

Natalia Lesz o polskim show biznesie:

- Cały show biznes jest w Polsce trochę zaściankowy, jak powiedziała Agnieszka Chylińska. Nie piłam z nikim wódki, byłam przez parę lat w Ameryce, przez co niektórzy mnie nie lubią.

Maciej Maleńczuk jak zwykle kontrowersyjnie:

- Moda na beaty bija. Wszyscy wracają do żywych perkusistów. Może tylko obecne pokolenie 25-latków zostało wykastrowane i pozbawione możliwości obcowania z żywą muzyką. Wpakowali się w clubbing i uważają, że gitary nie są "cool". Mnie się wydaje, że takie podejście nie jest już "cool". "Very cool" jest zatańczyć z dziewczyną. I nie piep***ć się w tańcu. Zawsze powtarzam, że ja się w tańcu nie pier***ę. Chciałbym móc podejść do obcej kobiety, wziąć ją w pół i w tańcu zakręcić. Tak nie można zrobić w dzisiejszych czasach, bo dostaniesz w pysk albo kosę od jej znajomych. Jej koledzy będą myśleć, że nie chcesz z nią tańczyć, ale spółkować, kopulować i rozmnażać się. Co jest zgodne z duchem naszego katolickiego kraju. Bo my możemy kopulować tylko wtedy, kiedy chcemy mieć dzieci. W ten sposób nigdy normalnie nie zatańczymy. Zresztą to prawda, że trudno tańczy się w długiej sutannie. Plączą się nogi. Chciałbym zresztą zobaczyć księdza w tańcu.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #20 : Styczeń 18, 2009, 20:33:40 »

potkniącia słowne "zwykłych"ludzi

"auto jest sprowadzone z anglin jest sprawne jerzdzoce ,posiada dowut rejestaracyjny angilski wiec morzna je bedzie zarejestrowac, popszerubkach przebiek 97 tysiecy mil jest to silnik na lacuchu disel, kolru srebrnego ,posiada drobne rysy na tylnym zderzaku nprawde warto w tej cenie w tym alcie jest USZKODZONA TURBINA NADAL JEZDZ ALE KOPCI , po szczguly prosze dzwonic interesuje nas wspulpraca na stale morzemy sprowadzic karzde alto masztne na zamuwienie po wstampnych negocjach informacje na tel."
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #21 : Luty 16, 2009, 18:45:05 »

List matki blondi do syna.

Piszę do Ciebie tych kilka linijek żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Więc jeśli otrzymasz ten list to znaczy, że dobrze do Ciebie dotarł. Jeśli go nie otrzymasz, to poinformuj mnie o tym, wyślę go jeszcze raz.

Ostatnio ojciec przeczytał w pewnej ankiecie, że najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić dalej. Dom jest wspaniały; jest tu pralka, chociaż nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj włożyłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło.

No ale cóż, pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu padało tylko dwa razy. Pierwszy raz padało trzy dni, drugim razem - cztery. Jeśli chodzi o tą kurtkę, którą chciałeś, wujek Piotr powiedział, że jeśli ci ją wyślę z guzikami, które są ciężkie, to będzie drogo kosztowało, więc oderwałam guziki i włożyłam je do kieszeni. Ojciec dostał pracę, jest bardzo dumny, ma pod sobą jakieś 500 osób. Kosi trawę na cmentarzu.

Twoja siostra Julia, ta, która wyszła za swojego męża, wreszcie urodziła. Nie znamy jeszcze płci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jesteś wujkiem czy ciocią. Jeśli to dziewczynka, twoja siostra chce nazwać ją po mnie, ale to będzie dziwne nazwać swoją córkę "mama". Nie widzieliśmy za to wujka Izydora, tego który umarł w tamtym roku...

Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć z auta. Jeśli będziesz się widział z Małgosią, pozdrów ją ode mnie. Jeśli jej nie będziesz widział, nic jej nie mów.

Twoja mamusia Krysia

P.S. Chciałam ci włożyć parę groszy do listu, ale zakleiłam już kopertę.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #22 : Luty 18, 2009, 17:59:19 »

1. Napisy na pojemnikach z jajami:
    Tesco: "Wsie jaja"
    Carrefour: "Swieże jaja z zielonych płuc Polski".

2. Nalepka:
"Odwrócenie opakowania do góry nogami może spowodować poważne uszkodzenie zawartości" - umieszczona na DNIE pudełka.

3. "Olej dynamicznych ludzi!" (to byla reklama oleju silnikowego, a nie wezwanie do dyskryminacji części społeczeństwa, wbrew pozorom)

4. W instrukcji obsługi pralki automatycznej (whilrpool): "nie wkładać dzieci do środka bębna."

5. Ostrzeżenie zamieszczone na metce: "Kołdry nie prać, bo może zbaranieć."

6. "Wytrysk następuje po kilkakrotnym przesunięciu dzwignią 22, a ilość wyrzucanego płynu zależy od szybkości ruchów". To instrukcja obsługi zraszacza !!!!!

7. Na workach od odkurzacza: "Worek nie jest zabawką. Założenie na głowę grozi uduszeniem."

8. Na opakowniu wędzonego łososia: Skład: - "łosoś, sól, dym..."

9. Reklama odkurzaczy firmy Electrolucs: "Electrolucs sucks the best!" Mrugnięcie
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #23 : Kwiecień 17, 2009, 11:11:00 »

Docinki

Docinki mogą posłużyć rozładowaniu napiętej sytuacji w towarzystwie lub też poprawie humoru także osoby do, której kierowane są te słowa. Nie należy jednak stosować ich bez celu, zbyt często lub też w celu obrażenia drugiej osoby. Nie o to tu chodzi. Docinek mam świadczyć o błyskotliwości Twojego umysłu, o tym, że potrafisz w wesoły i żartobliwy sposób obrócić czyjąś wtope nie szydząc zbytnio przy okazji z drugiej osoby :-).



Daj mi swoje zdjęcie... bo chce sobie zrobic kanapke z pasztetem :-)

Twoje zęby są jak gwiazdy na niebie żółte i daleko od siebie.

Jejku, ale bełkot. Weź się w garść - idź odgarniać śnieg :-]

Spadaj na drzewo wieśniaku z kompleksem źle powiązanego snopka siana.

Stary zainwestuj w Tic-Taki bo ci jedzie z gęby jak z murzyńskiej chaty.

Zajmi się lepiej czymś, co nie wymaga, aż tak wielkiego wysiłku umysłowego, jak pisanie komentarzy. Puszczaj latawce, lep z plasteliny puszczas bańki. Może w tym będziesz lepszy.

Twoja twarz wygląda jak twarz Pinokia po inwazji termitów.   CDN.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #24 : Kwiecień 17, 2009, 11:11:22 »

Jesteś intelignetny jak komentarze na Onecie.

Twoja twarz jest jak akumulator... ino ładować.

Jesteś tak dowcipny jak twój ojciec, którego najlepszym kawałem jesteś ty.

Twój bełkot jest bardzo wymowny.

Nie mów tyle, bo ci się żylaki na zębach porobią :p

Tobie chyba w mózgu chomiki graja w ping-ponga!

Kręcisz się jak smród po gaciach.

Widziałem cię w sklepie rowerowym na pułce z pedałami.

Masz twarz, jakby cię w dzieciństwie z procy karmili.

Masz twarz jak rozrzutnik do gnoju.

Jedzie ci z pyska jak z dupy tygryska.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #25 : Kwiecień 17, 2009, 11:11:39 »

Jak cie hukne w klate to ci się Polo Cocta z komuni odbije.

Fajne masz spodnie - męskich nie było?

Nie przeżywaj tak, bo majtek nie dopierzesz.

Mów wolniej i dużymi literami!

Kulaj dropsa.

Niech cię kura jajem trzaśnie.

Co się tak gapisz, jak dupa na sedes?

Palnąłeś jak łysy grzywką o kant koła!
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #26 : Kwiecień 17, 2009, 11:11:56 »

Jesteś pociągająca jak spłuczka od klozetu.

Masz nogi jak skrzyżowane drogi.

Chłopie ustaw się prostopadle do ściany, weź szybki rozbieg i zdrzemnij się trochę bo Dobranocka dopiero o 19 00.

Jesteś tak denna jak świeżość mięsa i wędlin w supermarketach.

Zofia ja Cię nawet polubiłem, ale poszę trzymaj ręce z dala od klawiatury.

Asia zmień sobie pampersa, wyjdź przed blok i całuj pieski pod ogonem.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #27 : Sierpień 25, 2009, 18:25:54 »

Sylvester Stallone
Być może na pierwszy rzut oka prezentuje się jak King Kong,
ale tak naprawde w środku jestem jak Hugh Grant-romantyczny
i liryczny

Christina Aguilera
Mama opowiadła mi wiele fascynujących
historii o Starym Kontynencie.
Dlatego postanowiłam tam pojechać.
Już nawet kupiłam bilet do Tokio.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #28 : Sierpień 25, 2009, 18:28:35 »

Mariah Carey
Kiedy oglądam w telewizji afrykańskie dzieci,
kroi mi się serce.Oczywiście chciałabym być taka szczupła
jak one , ale bez tych wszystkich much , śmieci
i brudu dokoła.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator
Ekspert
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #29 : Kwiecień 22, 2010, 14:14:02 »

Albert Einstein
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pesandfifa watahafernflower wataha-mocy nwm world-of-pandas