*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 14:50:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Taniec  (Przeczytany 2084 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
duska90
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 240



« : Czerwiec 24, 2008, 21:10:08 »

Od dziecka moim głównym zainteresowaniem był taniec, jednakże nigdy nie mogłam tego swojego małego talentu i pasji wykorzystać. Od maleństwa tuptałam z mamą, gdzie właśnie to Ona uczyła mnie fajnych ruchów. Okazją do pokazania swoich umiejętności były konkursy szkolne oraz spotkania rodzinne, gdzie jako mała dziewczynka tańczyłam np. przy piosence "lambada"... jednak z wiekiem byłam coraz bardziej wstydliwa, więc zaprezentowanie jakiegoś układu było dla mnie dużym problemem. Chowając się w pokoju z muzyką " na cały regulator", ćwiczyłam swoje "sztuczki". Odważyłam się je pokazać już w szkole wyższej, gdzie zostałam zauważona przez osoby, które nie miały o mnie i o mojej pasji kompletnego pojęcia. Jednak nie dało to mi żadnej możliwości rozwinięcia się w tym kierunku, jedynie dużą satysfakcję. Po jakimś czasie okazuje sie, że uczeń przerasta mistrza... w tym wypadku ja przerosłam swoją mamusię. Teraz to ona zakrada sie do pokoju gdzie ćwiczę i próbuje nauczyć się moich kroków. Talencik mój nadal nie jest nigdzie wykorzystany... Nie marzyłam nigdy o sławie, o zakwalifikowaniu się do jakiegoś programu jakie teraz możemy oglądać w tv, o niczym takim, chciałam jedynie przekazać swoje umiejętności innym dziewczynom, które również od niemowlaka tuptały w rytm muzyki w swoim łóżeczku, starając się, by i one nie zmarnowały swojej szansy. Jestem wierna swej pasji i jej oddana, to mój sposób na życie.
Teraz małe pytanko dla forumkowiczów. Czym dla Was jest taniec? Czekam na Wasze odpowiedzi.
Zapisane

@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2008, 06:57:21 »

    Uwielbiam taniec, to jeden z dobrych sposobów na ucieczki od problemów, łatwiej o nich wtedy zapomnieć... Jako młoda dziewczyna również tworzyłam własne układy taneczne, angażując do ich realizacji swoje koleżanki z klasy. Taniec to wyjątkowa forma ekspresji, wyrażenie siebie, swoich emocji, to również jeden ze sposobów na zachowanie młodej sylwetki. Myślę dusiu, że skoro kochasz muzykę, taniec, powinnaś cieszyć się swymi osiągnięciami w każdej sytuacji, nawet gdyby nigdy nie miała ich zobaczyć kamera MTV. A co do Twej mamy... Czas biegnie do przodu, dziś trudno zachwycać się krokami tanecznymi, które podbijały parkiet 20 lat temu, zwłaszcza gdy nie należały one do tańców klasycznych. Powinnaś czasem podsunąć jej jakąś dobrą radę w związku z tańcem, by nadal mogła brylować na parkiecie. Duży uśmiech
Zapisane
joker181
Moderator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #2 : Czerwiec 30, 2008, 22:01:53 »

Taniec to super sprawa ale trzeba mieć jakieś "poczucie rytmu" i poczucie własnej wartości Chichot
ja kiedyś chciałem sie uczyć hip-hopu ale skończyło sie na samych paru ruchach Chichot
jestem zbyt wstydliwy nie potrafię sie przełamać żeby tańczyć na parkiecie miedzy ludźmi Chichot

mnie strasznie "kręcą" filmy o tańcu np.
-Step up 
-Step up 2 - The Street
-Honey 
-W rytmie hip-hopu 
-Wytańczyć marzenia
-Krok do sławy
-Dirty dancing
-Dirty dancing 2
-High school musica (film o muzyce ale też tańczą)
-High school musica 2 (film o muzyce ale też tańczą)

i wiele innych które nie utkwiły mi w pamięci na tyle mocno Chichot
Zapisane


NUNCHAKU... HOBBY... PASJA... STYL ŻYCIA ...  ========----========
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2008, 22:08:52 »

   Poczucie własnej wartości?

    Znam jedynie Dirty dancing, szalałam na punkcie tego filmu...oczywiście wiele lat temu Duży uśmiech Z listy, którą tu zamieściłeś zapewne skorzystam Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.429 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

endercraft mylittlepony splemhappyhorse pandemonium sherwood