*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 05:07:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Klepsydra"  (Przeczytany 1545 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« : Czerwiec 20, 2008, 18:39:04 »


  Znalazłam tę klepsydrę w dniu dzisiejszym, na stronce portalu "Nasza Klasa". Umieściła ją w swym profilu dwunastoletnia dziewczynka...
Zapisane
Pan M
Moderator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123


There is no spoon...


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 20, 2008, 22:53:18 »

Ja mając 12 lat...nawet nie wiedziałem co to klepsydra...jak ten czas pędzi a młodzież się rozwija...widzę, że i Ty żmijko znasz to nazwisko...
Zapisane

@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 21, 2008, 14:48:19 »

   Owszem znam to nazwisko, zresztą mam wrażenie, że większość osób, których wzrok spoczywa na łamach prasy codziennej musiało z nim się zetknąć. Nie zapominam oczywiście o wiernych kibicach, z których ust nazwisko to ostatnio nie schodziło.
Nie wnikam głębiej w to, czy decyzja tego człowieka (sędziego) jest słuszna czy też nie, tym powinny zająć sie odpowiednie instytucje, dla mnie jest to i tak zalegalizowana wojna. Zdumiewa mnie jednak, że można się posunąć do publikowania klepsydry żywego człowieka i zamieszczania na niej informacji, że zginął tragicznie z ręki Polaków.
Nie przyłożyłam do tego swej ręki i wzdrygam się przed życzeniem śmierci nawet największemu wrogowi.

   Lincz to bezprawny akt samosądu na osobie posądzonej o przestępstwo, niedawno mieliśmy okazję dowiedzieć się o takiej tragedii mającej miejsce we Włodowie, gdzie kilku jego mieszkańców zamordowało agresywnego sąsiada.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wataha-upadlych-wilkow lodux eire-scotland glrp vsmadex