*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 06:45:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "ŁAŃCUSZEK SZCZĘŚCIA"  (Przeczytany 1930 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« : Kwiecień 07, 2008, 16:11:41 »




   W ostatnim czasie los dotkliwie mnie doświadczył, patrząc przerażonymi oczyma na to co ze mną się działo, sięgałam po wsparcie ku wąskiemu już gronu moich bliskich i znajomych. Mówiłam "głośno" o swoim lęku, było mi to potrzebne, przynosiło ulgę, mogłam dzięki temu rozdzielać swój strach na mniejsze, bardziej strawne porcje. Dziś bogatsza jestem o nowe doświadczenie - kolejną mądrość życiową. Gdy będziemy mieli "odejść", nikt nam nie pomoże... Już na pewno nie zrobi tego żaden łańcuszek szczęścia, nawet gdybyśmy otrzymali go w szczerej intencji od najbardziej życzliwej nam osoby. Dziś dostałam tylko trzy takie klejnociki, zaczyna to stanowić barometr sympatii do mnie. Spada ich ilość, więc i moja popularność maleje. Nie wiem z czego bardziej się cieszyć, jedno z drugim się splotło. Wraz z treścią takowego łańcuszka pojawiają się ostrzeżenia, że jeżeli nie wyślę w naznaczonym terminie danej treści do odpowiedniej ilości osób, to po konkretnej ilości dni spotka mnie coś... co przytrafiło się Józefie X, albo Leokadii Y, które zeszły z tego światka w przerażających męczarniach. Czasami sam "łańcuszek" stanowi w całości takowe ostrzeżenie, zapewniające nam fale samych nieszczęść, jeżeli nie podporządkujemy się jego wymaganiom. Już nie tylko szczena w takich sytuacjach mi opada, ale i sam enter zaczyna nerwowo wibrować. Dostaję białej gorączki jak mówiła moja babcia (cokolwiek to znaczy!) Błagam! Nie obdarzajcie mnie takim szczęściem. Czy ja nie mogłabym chociaż od święta znaleźć w swej poczcie treść jakiegoś listu miłosnego zamiast łańcuszka? Poezją też nie pogardzę, jest o wiele ciekawsza od śmietnika reklam Pudelków, banków i innych tego typu cudowności...

Zapisane
Pan M
Moderator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123


There is no spoon...


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 15, 2008, 07:27:01 »

W pełni się zgadzam, ja też jak tylko w liście wyczytam, że ma znamiona łańcuszka to kasuję go nie czytając dalej...
Zapisane

@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 15, 2008, 13:58:57 »

   Ja nie rozumiem po co one są tworzone, chyba jedynie zwiększają pracę serwera...
Zapisane
Pan M
Moderator
Aktywny użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 123


There is no spoon...


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2008, 15:13:33 »

...i dorabiają autora.
Zapisane

delfinka
Moderator Działów
Ekspert
***
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 20, 2008, 19:00:03 »

Nie bawię sie w to.Uważam, że to idiotyczna zabawa
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.535 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

csserverek bross- pandemonium team-speak-3 magicaldreamhodowla