*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 06:17:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Król Popu nie żyje co o tym sądzicie  (Przeczytany 2500 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sweryd
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 44



« : Czerwiec 26, 2009, 07:17:51 »

 Michael Jackson nie żyje
 żal mi tego człowieka
 chociaż był kontrowersyjną osobą
 
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2009, 13:44:53 »

<a href="http://www.youtube.com/v/7vdZpjCPqMY&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;color1=0x402061&amp;color2" target="_blank">http://www.youtube.com/v/7vdZpjCPqMY&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;color1=0x402061&amp;color2</a>


      Byłam w markecie na zakupach, po powrocie do domu zastałam moje córki zalane łzami, nie mogłam uzyskać informacji co się stało. Przez głowę przesunęło się dziesiątki przerażających myśli, miałam wrażenie, że odszedł ktoś naprawdę bardzo bliski... dopiero po chwili z ich bełkotu udało mi się zrozumieć, że zmarł Michael Jackson. Spora część mojej młodości jest z nim związana, moje córki w rytm jego piosenek podskakiwały radośnie w swoich dziecięcych łóżeczkach...
     
     Wczoraj zmarła również po długotrwałej chorobie nowotworowej Farrah Fawcett, znana bliżej jako jedna z "Aniołków Charliego", ten dzień jak widać utkwi w pamięci większości z nas wyjątkowo boleśnie.


Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2009, 17:08:37 »

    Gdy tracimy bliskich czy dochodzi do wielkich tragedii zawsze dokładnie pamiętamy w jakiej sytuacji znajdowaliśmy się w chwili gdy wiadomość ta do nas dotarła. Pamiętam dokładnie dzień kiedy poinformowano nas o tragedii w World Trade Center, czuję do teraz dreszcz przerażenia, który towarzyszył mi wtedy podczas każdej transmisji z tej tragedii... Myślę w takich sytuacjach o bezsilności wobec upływu czasu, niemożności jego cofnięcia, bezradności wobec śmierci... która i tak zawsze zwycięża.

Zapisane
sweryd
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 44



« Odpowiedz #3 : Czerwiec 29, 2009, 17:49:53 »

                                                   Fakt ludzie są i odchodzą to jest smutne ale prawdziwe
                                                    Dobrzy ludzie zawsze odchodzą i zostajemy osamotnieni
                                                     Po za tym ja twierdzę że 
                                            " ŻYCIE MAMY TYLKO JEDNE I TRZEBA ŻYĆ DALEJ"
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #4 : Lipiec 01, 2009, 06:29:39 »

Jestem wstrząśnięta informacjami, które podają media, by zrobić większe zamieszanie wokół śmierci Jacksona. Jeden z portali napisał między innymi:

"Skóra, kości i łysa głowa"

poniedziałek 29 czerwca 2009 14:27
Wstrząsający raport z sekcji zwłok Jacksona

Przecież jeszcze nawet nie pochowano tego człowieka a ludzie jak sępy rozpostarli nad jego ciałem swe skrzydła i głodne sensacji trawią pikantne kąski plotek na jego temat...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.175 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

teenagedrama mojeprzysmaki legendarylions eneaekstraliga2014 poranaprzygode