*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Listopad 13, 2018, 18:47:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "ZNAKI ZODIAKU"  (Przeczytany 6526 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« : Marzec 29, 2009, 15:02:56 »Jestem zodiakalną lwicą Duży uśmiech23 lipca - 22 sierpnia

Szczęśliwy dzień - niedziela, liczba - trzy, kolor - żółty, kamienie - topaz, bursztyn i chryzolit. Znak męski. Żywioł - ogień.

Lew chodzi zawsze z podniesioną głową. To ponoć najszczęśliwszy znak Zodiaku, pozostający pod wpływem Słońca. Jest pełen godności, honoru i dumy. Energiczny i pełen życia, o dominującej, silnej osobowości. Ekstrawertyk i urodzony aktor. Gra przez całe życie. Cechuje go bardzo silny egocentryzm. Kto ma inne zdanie niż on, ten nie może mieć racji. Ma charakter niezależny, ambitny, odważny, ale nie bojowy. Posiada silną wolę, którą potrafi narzucać innym. Sam natomiast nie ulega wpływom. Ma poczucie własnej wartości. W towarzystwie musi stanowić centrum zainteresowania. Przychodzi mu to łatwo, bo jest miły i atrakcyjny, życzliwy i szczery. Budzi zaufanie. Jest zwykle otoczony świtą wielbicieli i pochlebców, do czego przyczynia się również jego wręcz przesadna hojność. Odpowiada mu to - lubi nadskakiwanie. Lubi też przepych i luksus. Kocha ostentację i pieniądze. Nie jest zbyt pracowity. Raczej wyręcza się skutecznie innymi. Jego żywioł to panowanie. Dąży do władzy, zaszczytów, uznania. Umie rządzić. Jako idealista i człowiek prawy, rządzi dobrze i sprawiedliwie. Jest wielkoduszny i wspaniałomyślny. Uczciwy - czasem aż do naiwności. Bywa dobrym organizatorem imprez o wielkim rozmachu. Może być wojskowym, sędzia czy aktorem. Również i kobieta-Lew sprawdza się na stanowiskach kierowniczych, choć bywa, że nie zna się na ludziach i łatwo ją oszukać. Wyróżnia się spośród innych pań urodą i wytwornością. Jako żona - bardzo gospodarna, jako matka - jedna z najlepszych. Niestety, ekstrawagancja Lwa może go czasem doprowadzić do upadku. Mogą się w nim rozwinąć takie złe cechy jak zarozumiałość, przerost ambicji, arogancja i związane z tym skłonności do bójek i kłótni. Uważaj Lwie, byś nie stał się pysznym i rozpustnym lub co gorsze - tyranem!

W młodości Lew często łamie serca niewieście. Jest bardzo atrakcyjny dla płci odmiennej. Prowadzi intensywne i zdrowe życie seksualne, wynikające jednak bardziej z ambicji niż z rzeczywistej pobudliwości. Ale gdy naprawdę pokocha jest wspaniałym, romantycznym kochankiem. Wierny, rycerski, zasypuje prezentami. Skłonny do dramatyzowania i wynoszenia obiektu swego uczucia na piedestał, choć jednocześnie potrafi tyranizować go i nękać zazdrością. Miłość Lwa jest barwna - nigdy nie nudna. Nie znosi krytyki więc trzeba go głośno chwalić i adorować, a szczęście zapewnione.

Najlepszym partnerem dla Lwa jest Baran lub Strzelec. Udana para to Lew-kobieta i Skorpion-mężczyzna - ale nie odwrotnie! Mimo wielu czyhających niebezpieczeństw może być Lew szczęśliwy z Bykiem, Rakiem, Lwem i Wodnikiem. Inne znaki, a szczególnie Koziorożec, nie są szczęśliwe dla Lwa.

Dziecko-Lew to mały tyran. Ambitny, choć leniwy i niezbyt chętny do nauki.

Lew powinien zwalczać w sobie snobizm, a także ostrożniej dobierać przyjaciół.

Na ogól tryska Lew zdrowiem, o ile go nie zaniedbuje. Bardzo ważny jest dla tego znaku magnez, szczególnie w postaci fosforanu magnezu. Niedobór tego składnika osłabia płuca, mózg, układ nerwowy i mięśnie. Produkty bogate w sole magnezu to śliwki, otręby pszenne i groch. Zdrowe są dla Lwa również płatki owsiane, kakao, kapusta, pomarańcze, cytryny i sałata.Tyle na temat mojego znaku znalazłam na stronie "Rhayader".
(nie jestem pewna czy już powinnam się wstydzić Mrugnięcie )Na stronie znalazłam te oto informacje dość się pokrywające:


Znaki zodiaku

Osoba spod znaku Lwa i seks
Kiedy Lew się kocha, traktuje tę formę miłości jako coś pięknego i wspaniałego. Lwy potrafią niekiedy nawet zapomnieć o partnerze, przechadzając się bez pośpiechu po swoim własnym ogrodzie miłości. Lwy — to kochankowie, których nic nie potrafi ograniczyć, a partnerowi lub partnerce dają odczuć, że darzą ich bardzo, szczególnymi względami. Słowo „porażka" jest obce zarówno kobietom, jak i mężczyznom spod znaku Lwa. Jeśli jednak zaistnieją jakieś problemy natury seksualnej, typowy Lew będzie śmiertelnie przerażony i nie będzie szukał znikąd pomocy. Partner w miłości musi być także przyjacielem — Lew spodziewa się od swojej małżonki lub kochanki w równej mierze miłości, co seksu i przyjaźni.
Lew i partner
Osoba, która zdecyduje się na partnera życiowego albo na partnera w interesach spod znaku Lwa, musi sobie zdawać sprawę z tego, że Lew będzie przekonany o swojej wyższości, Osoba, która wybrała sobie Lwa za partnera, może jedank spodziewać się ciepła, lojalności, wsparcia, hojności i bezgranicznego oddania. Tylko leniwe i głupie Lwy szukają partnerki, która będzie je ubóstwiać.
Lew jako partner — mężczyzna
Będzie chciał być z kimś, kto wraz z nim buduje obraz Lwa-mężczyźny, i kto na równi z nim lubi się pławić w ostrych światłach rampy. Jego partnerka musi być ładna, ale nie może go przewyższać urodą. Będzie chciał żony, która go posadzi u szczytu stołu, i która uwierzy we wszystkie jego sny i marzenia.. Będzie dobrze wychowana i nie zrobi niczego, co mogłoby zachwiać jej, a więc — ma się rozumieć — jego reputację, a dla dzieci będzie oddaną matką.
Lew jako partnerka — kobieta
Typowa kobieta Lew szuka partnera, który zrobi z niej królową całej okolicy. Musi jej dać dom, w którym będzie mogła podejmować gości, wydawać przyjęcia i być ośrodkiem zainteresowania.
Kobieta Lew, mając właściwego partnera u boku, osiągnie wysoki status społeczny dzięki nieprzebranym pokładom energii i siły. Jej pozycja i poważanie podniosą również męża w oczach świata. Kobieta Lew będzie oddaną i odpowiedzialną matką i wykonując te wszystkie zadania będzie oczekiwała, że mąż — naturalnie — poświęci się dla dzieci w równym stopniu, jak ona.
Znak przeciwny
Wodnik (Aquarius) — to dopełniający znak przeciwny Lwa. Chociaż związek Wodnika i Lwa może być trudny. Wodnik może go nauczyć, jak dzielić się z innymi nie oczekując poklasku i oddawać środek sceny komu innemu. Lew może się zatem nauczyć tego, jak stać na uboczu i cenić samego siebie.Zapędziłam się nieco...hehe Zapraszam i Was do przedstawienia informacji na temat znaków zodiaku  Mrugnięcie nie koniecznie swoich Duży uśmiech

Zapisane
AndyGigant
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3« Odpowiedz #1 : Kwiecień 06, 2009, 22:40:42 »


RAK (21 VI - 22 VII)

Znak ten jest na tyle szczęśliwy, na ile jego wybraniec potrafi ukryć pod pancerzem raka swoje właściwe ego. Będzie wówczas dążył do sukcesów jak rycerz w pełnej zbroi. Cechuje go bowiem wola i wytrwałość, a dodatkowo, bardzo często wdzięk osobisty. Siłą pchającą raka do czynów jest chęć zapewnienia bezpieczeństwa swojemu domowi i największe wśród znaków zodiaku przywiązanie do rodziny. Najchętniej będzie działał w takich zawodach gdzie są potrzebne dobre stosunki z wieloma ludźmi i intuicja zawodowa. Na niwie erotycznej Rak nie przejawia specjalnych potrzeb, nie stawia partnerowi wielkich wymagań, za to wypełnia każde. W miłości najważniejsze dla niego jest uczucie i w imię uczucia zrobi wszystko.

PANI RAK

Na ogół nigdy nie traci kontroli nad sobą. Swój sex ukrywa pod pancerzem obojętności. Marzy o wielkiej miłości, idealnej , romantycznej, bez zdrad, a może czasem seks nie jest jej niezbędny. Aby utrzymać miłość pani Rak należy z nią jak najwięcej rozmawiać o sprawach domu, o środkach dla zapewnienia dobrobytu i spokoju. Lubi komplementy, jest ufna, a w mężu oczekuje przyjaciela. Nie wolno nigdy zapomnieć ojej świętach, o żadnej ważnej dacie. Zwyczaje i konwenanse są dla niej rzeczą bardzo ważną.

PAN RAK

To człowiek wrażliwy, uczuciowy i kapryśny. Najczęściej jest zmysłowy, cieszy się względami kobiet i uważa, że to one powinny go zdobywać. Łatwo przychodzą mu rozstania, ale jeżeli się już zakocha, to jest najczęściej idealnym współtowarzyszem. Pan Rak poszukuje kobiety takiej, dla której on i jego problemy będą najważniejsze, a ponad to musi ona być oszczędna i gospodarna. Aby go utrzymać należy z uwagą wysłuchiwać opowiadań o jego rodzinie i niezmiennie go zapewniać o swoim uczuciu. Należy cierpliwie znosić jego kaprysy i humory, a przy tym sprawiać wrażenie, ze jego zdanie jest zawsze decydujące. Bardzo często Raki są różnego rodzaju kolekcjonerami więc trzeba znosić i to.

Charakterystyka romantyczna

Raki szybko angażują się w związki uczuciowe, chociaż nigdy nie są usatysfakcjonowane związkiem. Ten brak satysfakcji często przenosi się na ich partnerów. Swoich byłych miłosnych partnerów darzą dużym sentymentem.

Raki dobrze się sprawdzają w następujących zawodach:
Dziennikarz, Pielęgniarka, Polityk, Szef Kuchni, Agent Nieruchomości, Ogrodnik

Raki mają skłonności do raka, często również mają słaby wzrok

Planeta nadrzędna: Księżyc

Szczęśliwy kolor: srebrny
Szczęśliwy kamień: perła
Szczęśliwe liczby: 4 i 6


Z kim najlepiej czuje się pani Rak?
Bardzo dobrze z: Bykiem, Wagą, Skorpionem, Strzelcem.
Dobrze z: Rybami.
Obojętnie z: Baranem, Lwem, Panną, Wodnikiem.
Źle z: Bliźniętami i Rakiem.

Z kim najlepiej czuje się pan Rak?
Bardzo dobrze z: Rybami i Strzelcem.
Dobrze z: Baranem, Bykiem, Bliźniętami i Wodnikiem.
Źle z: Rakiem i Skorpionem.
Zapisane
dorka699
Moderator Działów
Ekspert
***
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #2 : Lipiec 12, 2010, 18:06:10 »
Znak ten różnorako obdarza swych wybrańców zaletami,wadami. Osoby urodzone pod jego znakiem są praktyczne, przedsiębiorcze, odważne, pracowite oraz konsekwentnie postępowe. Nic co nowe nie jest im obce, a wszystkie innowacje zawsze chętnie stosują w życiu. Są ludźmi o dużych horyzontach myślowych, bystre w podejmowaniu decyzji, staranne w wykonywaniu zlecanych,własnych zadań - cenią porządek,oszczędność.,choć oszczędność jest pierwszym krokiem do skąpstwa, to oni nie popadają w ten nałóg. Jeżeli chodzi o wady osób spod znaku Strzelca, to są nimi: gniew, wybuchowość,zbyt częste zrażanie się do ludzi uczciwych, dobrych,przyjaznych. Zbyt szybko dają się wyprowadzić z równowagi. Ich zalety to: prawdomówność, szczerość, uczciwość,otwartość. Kobiety natomiast nie legitymują się tymi wszystkimi zaletami, ani rónież nie posiadają wyżej opisanych wad. Są co prawda zarozumiałe, nie czule na dole drugich, ale równocześnie czule dla rodziny,bliskich, nawet bardzo szlachetne w prostolinijnym postępowaniu. Na co dzień są do przesady ruchliwe,energiczne. W małżeństwie są dobrymi towarzyszkami mężów, dorównują im w rozwijaniu zainteresowań, a w domu są dobrymi gospodyniami. Niezwykle troszczą się o wychowanie potomstwa. Mężczyźni spod Strzelca bywają trudni w pożyciu małżeńskim, albowiem zbyt wiele czasu,energii poświęcają na sprawy społeczne. wykazują oni duża pracowitość; dbają o dotrzymanie warunków przyjaźni,znajomości, w życiu ujawniają duży temperament. Fizycznie są bardzo sprawni, zwinni, ale psychicznie rozklekotani, lekkomyślni, to rónież nieraz przeżywają trudności, oddają się rożnym hazardom. Nie dbają o swój majątek,dorobek życia. Jeżeli chodzi o związek małżeński, to Strzelec najlepiej zgadza się z Koziorożcem. Porady dla urodzonych pod znakiem Strzelca: Ludzi spod tego znaku czekają rożne niepowodzenia,nieporozumienia małżeńskie, dlatego muszą wykazywać we współżyciu wiele cierpliwości, opanowania, wyrozumiałości dla słabostek drugiej osoby. Jeżeli nie będą tak postępować, to małżeństwu grozi szybki kryzys, aż do rozpadu włącznie. W takiej sytuacji musi nad nerwami wziąć górę rozsadek. Osoby spod Strzelca są zdolne osiągać powodzenie w zawodzie, dlatego powinny śmiało podejmować ryzyko. Mogą także odnosić sukcesy handlowe,dyplomatyczne. Pisane im jest spędzanie wiele czasu poza domem,ojczyzna, bowiem w handlu czy rónież polityce mogą odnosić poważne sukcesy. Do trybu ich życia podróże są wpisane na stałe. Znaczone im są wysokie stanowiska, bowiem mogą się legitymować niezwykłymi zdolnościami.
Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
dorka699
Moderator Działów
Ekspert
***
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2724


Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi.


« Odpowiedz #3 : Sierpień 24, 2010, 21:18:44 »

Waga

Waga to znak żywiołu Powietrza o jakości kardynalnej. Planetarnym patronem tego znaku jest Wenus, co jest źródłem talentów artystycznych, równowagi i harmonii wewnętrznej. Cechy te w powiązaniu z ogładą towarzyską pochodzącą z żywiołu Powietrza dają umiejętności dyplomatyczne oraz talent do mediacji, które pozwalają Wadze wprowadzać harmonię i równowagę także na zewnątrz. Talenty artystyczne i zamiłowanie do tańca i muzyki łączą się u Wagi właśnie z tą potrzebą zachowania równowagi i harmonii. Waga jest jednakże znakiem żywiołu Powietrza co jest jednocześnie źródłem rozwiniętego intelektu, który jest przez nią wykorzystywany głównie jako narzędzie mediacyjne do rozbrajania konfliktów i szukania kompromisowych rozwiązań. W ten sposób znak ten skutkuje w harmonijnym współdziałaniu uczuć i emocji z intelektem.

Przejawienie się cech znaku Wagi lub ich brak, jak w przypadku każdego innego znaku zależny jest od usytuowania planet, Księżyca i Słońca w obrębie tego znaku. Dla przykładu Księżyc znajdujący się w Wadze może znamionować uprzejmą, refleksyjną naturę skłonną do fantazjowania i ulegania wpływom, podczas gdy obecność Plutona w tym znaku skutkuje umiejętnością kierowania postępowaniem innych ludzi oraz skłonnością do wykorzystywania znajomości do realizacji osobistych celów.

W najbardziej ogólnej perspektywie oddziaływanie Wagi wiąże się z tym wszystkim co robi się wspólnie, zgodnie i harmonijnie. Znak ten pozwala łączyć różne energie do zgodnej pracy dla osiągnięcia wspólnych celów.

Cechy pozytywne Wagi to uprzejmość, zdolność łagodzenia konfliktów, zdolności artystyczne, równowaga wewnętrzna, łatwość adaptacji, towarzyskość, dar wymowy, tolerancyjność.

Cechy negatywne znaku Wagi to lenistwo, kłamliwość, gadatliwość i pustosłowie, niezdecydowanie.

To które cechy związane z tym znakiem wystąpią zależy od rozkładu Słońca, Księżyca i planet w tym i innych znakach oraz od ich aspektów.

Zapisane

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zaburzenia virtualdog wolves zerowkab ha