*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 18:01:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzień dobry  (Przeczytany 30620 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #210 : Wrzesień 07, 2009, 14:27:24 »

Witam Cię Żmijko i posyłam dużo uśmiechów oraz życzę dużo jesiennego słońca.Wszak jesień za oknem jeszcze może być złota...najważniejsza jest radość w sercu!Czekam na przepiękne bukiety z liści.Siedzę w oknie szukając złotej jesieni,popijając herbatkę z cytrynką....Buziaczki  Mrugnięcie  Chichot  Uśmiech  Język  Niezdecydowany   Cool   Szok  Duży uśmiech  Buziak  Buziak ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #211 : Wrzesień 12, 2009, 07:49:47 »

Witam ponownie, zimnisko straszne a ja za chwilę wyjść muszę do pracy. Jesień już widuję...co do herbatki pozwolę sobie tutaj zareklamować "Frutti de bosco"- prawdziwa pychotka dla czekających na jesień Buziak
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #212 : Wrzesień 19, 2009, 16:24:07 »

Witam i pozdrawiam gorąco!Dziękuję za przepis na pyszną herbatkę.Jesień to najpiękniejsza pora roku pełna kolorów,barwy złota,wszelkiej odmiany rudości,kiedy słońce dotyka liści.Czekam na przepiękne bukiety,na kasztany,które noszone w kieszeni przynoszą szczęście,z których można robić różne dekoracje.A kiedy deszcz płacze za oknem słuchając świetnej muzyki-MARZĘ o SŁOŃCU i o wiośnie...Dla ciebie Żmijko i innych ludzików skąpane w jesiennym słońcu buziaczki i pozdrowienia.Pogoda za oknem zachęca mnie wręcz do spacerku więc truptam szybciutko!Papatki!  Mrugnięcie  Uśmiech  Szok   Niezdecydowany  Buziak  Buziak  Uśmiech ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #213 : Wrzesień 19, 2009, 16:27:41 »

Również witam wszystkich, może nie tak słonecznie, nie tak serdecznie....ale szczerze....cmokaski dla WAS
Zapisane
alicja
Użytkownik
**
Offline Offline

Wiadomości: 53



« Odpowiedz #214 : Wrzesień 24, 2009, 13:59:32 »

A ja witam wesoło z humorkiem wszystkich ludzików w kredensowych zakamarkach,pozdrawiam ciepłym jesiennym,słonecznym popołudniem>Przesyłam złocisto-rude ogniste jak tańcząca za oknem jesień uściski i buziaki.Pokazały się już kasztany,pierwsze kolorowe liście,jesień dotyka nas swoją nutą coraz bardziej.Wieczorem przy herbatce i cichej muzyce zanurzam się w nią,płynącą do mnie kolorami,pachnącą jesienną zadumą...Całusy dla wszystkich  Mrugnięcie  Uśmiech  Buziak  Buziak ALICJA
Zapisane

Miłość jest życiem w całej swej pełni, jak puchar pełen wina.
Żyjemy na tym świecie dotąd, dopóki kochamy... Życie zdobywa swe bogactwa - dzięki poparciu świata, swą wartość - dzięki poparciu miłości.


Rabindranath Tagore (Rabindranath Thakur, 1861 - 1941)
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #215 : Maj 02, 2010, 14:51:34 »

Witam po dłuższej przerwie Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster rolniczemodele watahaczarnegoksiezyca gangem vardertoworld