*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 04:51:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawość, hobby, pasja ?? Co jest czym ??  (Przeczytany 1283 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
joker181
Moderator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47



« : Maj 19, 2008, 22:34:41 »

Chciał bym poruszyć temat różnicy miedzy "zainteresowaniem, hobby i pasją"
Każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie Mrugnięcie właśnie po to go założyłem Mrugnięcie

Moje "definicje" tych określeń Mrugnięcie

Zainteresowanie:
Chwilowa chęć by spróbować sie czegoś nauczyć, taki "słomiany zapał" mija bardzo szybko i raczej nie wraca Mrugnięcie
Sam osobiście miałem kilka "epizodów" w moim życiu gdzie sie w coś wkręciłem i mi szybko przeszło Mrugnięcie
Nauczyło mnie to tylko by nie angażować się zbytnio w "pierdołki" i nie wkładać w coś dużej kasy od samego początku Mrugnięcie

Hobby:
Wyższy stopień "zaangażowania" jeśli coś bardzo polubimy i robimy to z przyjemnością w każdej wolnej chwili to można to
uznać za hobby Mrugnięcie Co do pieniędzy to wkład finansowy w hobby może już być większy, ale nie radze przesadzać Mrugnięcie
w przypadku kolekcjonerstwa często kończy sie to wysprzedaniem kolekcji z braku kasy lub z znudzenia Chichot

Pasja:
Jeśli mamy "hobby" np. Fotografia, nurkowanie  czy też broń. i nie znudzi nam sie ono prze długi czas, oraz wkładamy
w nie każdą zarobioną złotówkę,poświęcamy mu każdą wolna chwile,i chcemy wiedzieś o tym wszystko co się da,
 może to oznaczać że stało sie to naszą pasja Mrugnięcie

Moja pasja rozwijała sie od dziecka. Mając 8 lat oglądałem bajkę "wojownicze żółwie ninja" i strasznie mi sie podobało machanie kijami mieczami itp ... już wtedy prosiłem dziadka aby zrobił mi nunchaku Mrugnięcie ale nie chciał sie zgodzić o twierdził że sie zabije Chichot
w listopadzie 2005 znalazłem w necie filmik grupy TEAM RYOUKO" trenującej  XMA (xtreme martial arts).
Zobaczyłem że na filmiku są tez pokazy z bronią wiec zacząłem drążyć ten temat Chichot i trafiłem na forum broni białej Uśmiech
wstępnie nie chciałem się angażować wiec pożyczyłem nunchaku od kumpla zrobione z kija od grabi i łańcuszka Chichot
jak trochę poćwiczyłem zacząłem sam robić sobie "zabawki" do ćwiczeń Uśmiech teraz mam ich całą ścianę i wydałem już grubo
ponad 1000 zł Mrugnięcie i niczego nie żałuje Chichot po za tym ze nie ćwiczę od 8 roku życia Chichot Ćwiczę już ok 30 miesięcy i moim zdaniem jest to moja największa pasja Mrugnięcie

Piszcie swoje przemyślenia i historie, co was pasjonuje, na czym się "przejechaliście" itp Mrugnięcie
 
Zapisane


NUNCHAKU... HOBBY... PASJA... STYL ŻYCIA ...  ========----========
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

tnt legendarylions polski-serwer-rpg swiatmuzyki rozmowcy