*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 06:05:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PaintBall  (Przeczytany 8126 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« : Maj 14, 2008, 20:50:00 »

Od 2 lat należę do drużyny leśnej "Czerwone Diabły", chętnych zapraszam do odwiedzenia strony www.czerwonediably.com Super zabawa i wysoka adrenalina podczas starć na krótkich dystansach.
Mit bólu itd. - faktem jest to że odczuwa się strzał - ale wszystko zależy od miejsca. Aby uniknąć siniaków, krwiaków stosuje się ochraniacze, więc można wyeliminować odczuwanie bólu do 99%.
Zapraszam do tematu Uśmiech
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #1 : Maj 14, 2008, 23:41:50 »

   Kiedyś znalazłam fajną gierkę, nie pamiętam niestety jej tytułu, faktem jest, że jak to w wojennych gierkach bywa, trzeba było biegać po buszu i strzelać do przeciwnika, kombinując przy tym, by kamizelka była zapełniona wszelkimi dostępnymi bajerami  Duży uśmiech. Podkład muzyczny tej gry sprawił, że właściwie cały czas adrenalina kipiała mi uszami, a przed oczyma ukazywał się wyjątkowo pięknie wykonany napis "Game Over". Nie wiedziałam do końca, gdzie siedział skubany snajper, który tak błyskotliwie mnie uszczęśliwiał. Uważam siebie za uparciucha, nie mogłam więc pozwolić sobie na przegraną - mimo wszystko przeszłam całą grę! Właściwie powinnam napisać przeczołgałam Duży uśmiech Tej ewentualności autor gry nie wziął niestety pod uwagę Duży uśmiech . Gdy zajrzałam na stronkę diabłów pomyślałam, że właściwie gdyby trawa, czy krzaki, były dostatecznie wysokie, mogłabym również i ja z Wami - popełzać, teorie mam już wypracowaną. Nie potrzebujecie sanitariuszki?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Odpowiedz #2 : Maj 15, 2008, 12:47:55 »

Sanitariuszki nie mamy, ale jak masz ochotę  Mrugnięcie Jak już nie kadet mogę pogadać z Kapitanem Rybką
Gra to nie to samo, nie ma muzyki która podkręca, ale cisza która jest wokół jest dosłownie słyszalna i przeraźliwa. Odczułem taki stan w zeszłym roku na Saltus IV (manewry 24h). Super impreza mimo że bardzo męcząca - bo trzeba zapasy amunicji, gazu itp zabrać na pole, aby nie brakło przez 24h.

Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #3 : Maj 15, 2008, 13:07:15 »

   Przyznaję, że musiałam wygooooooooglować po jaką folelkę potrzebny Tobie ten gaz. Zdolna ze mnie żmijka - teraz już wiem!
Kiedyś rozmawiałam, że swoim dziadkiem, który brał udział w wielu starciach na froncie. Zapytałam, czy zabił kiedykolwiek człowieka - nie chciał mi na to odpowiedzieć, nie mógł o tym rozmawiać, czułam, że to bolesny dla niego temat. Stwierdził jednak, że na wojnie ludzie strzelają do siebie przeważnie ze strachu, a znaczna większość kul i tak mierzona jest w powietrze.
Zapisane
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Odpowiedz #4 : Maj 15, 2008, 13:17:13 »

Ciężko mi coś powiedzieć na ten temat - nigdy nie strzelałem z ostrej amunicji do człowieka czy zwierzęcia - do żadnej istoty. Nawet w WP nie byłem!!!
Zapisane
joker181
Moderator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #5 : Maj 15, 2008, 23:08:42 »

paintball fajna sprawa ale wysokie koszty ... kiedyś muszę spróbować Mrugnięcie
na razie zostanę przy swoich "kijkach" i nożach Chichot
Zapisane


NUNCHAKU... HOBBY... PASJA... STYL ŻYCIA ...  ========----========
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Odpowiedz #6 : Maj 16, 2008, 19:58:04 »

paintball fajna sprawa ale wysokie koszty ... kiedyś muszę spróbować Mrugnięcie
na razie zostanę przy swoich "kijkach" i nożach Chichot

W cale nie są tak wysokie Mrugnięcie U nas na polu Czerwonych Diabłów można rekreacyjnie pograć co weekend w sobotę. Wypożyczenie sprzętu [marker(komplet+100kul) 50zł, później tylko kule za 100szt 10zł]. Oczywiście nie opłaca się brać po 100 kul, ale ludzie biorą, bo np. Premium 500kól - worek kosztuje 40zł.
Podsumowując 100zł - dzienna zabawa - Zapraszam www.paintball4all.pl
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #7 : Maj 17, 2008, 09:54:46 »


   Skoro stówkę taka zabawa kosztuje...To @żmijka nie postrzela sobie!
 Układanie pasjansa jest o wiele tańsze. Duży uśmiech
Osami może załatwiłbyś jakąś taryfę ulgową
dla przyszłych emerytek?
Obiecuję, że pełzałabym jedynie na tyłach
i pucowała dokładnie Wasze nieśmiertelne rany! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
joker181
Moderator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #8 : Maj 17, 2008, 12:01:16 »

hehe żmijko na fotce nie wyglądasz na emerytkę Chichot Chichot
Zapisane


NUNCHAKU... HOBBY... PASJA... STYL ŻYCIA ...  ========----========
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #9 : Maj 17, 2008, 12:09:22 »

  Joker zapewniam, że tak właśnie wyglądają wszystkie przyszłe emerytki Duży uśmiech
Zapisane
joker181
Moderator
Nowy użytkownik
*
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47



« Odpowiedz #10 : Maj 17, 2008, 12:13:21 »

piękne i z własna kasa ... zaczynam lubić dojrzałe panie Chichot tylko wizja karabinu w ręku mnie przeraża Chichot
Zapisane


NUNCHAKU... HOBBY... PASJA... STYL ŻYCIA ...  ========----========
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #11 : Maj 17, 2008, 12:15:55 »

   Zacznij sie bać joker! Potrafimy być niebezpieczne nawet bez broni. Duży uśmiech
Zapisane
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Odpowiedz #12 : Maj 18, 2008, 11:22:13 »

Niebezpieczne kobiety są intrygujące  Buziak
Zapisane
@żmijka
Administrator
Ekspert
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1898


I get wings to fly... I'm alive ...


« Odpowiedz #13 : Maj 18, 2008, 11:45:54 »

   Osami, wyobraź sobie taką sytuację: w trakcie gry, natrafiasz na niesamowitą dziewczynę, obserwujesz ją przez gęste gałęzie krzaków. Sądząc, że nikogo nie ma w pobliżu, dziewczyna zdejmuje swoje wielkie buciory i wysuwa drobną, obolałą stopę, by ją nieco rozmasować. Jej rozchylone kosmyki długich włosów, pozwoliły zauważyć, że masz do czynienia z wyjątkowo piękną kobietą. Niestety nie należy do Twojej drużyny! Co robisz w takiej sytuacji? Strzelasz do niej, bierzesz do niewoli, czy zdobywasz w inny, bardziej błyskotliwy sposób?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
osami
Moderator
Użytkownik
*
Offline Offline

Wiadomości: 59



« Odpowiedz #14 : Maj 18, 2008, 13:35:28 »

I tu Cię zaskoczę - wyciągam apteczkę - przyklejam nalepkę czerwony krzyż i biegnę z pomocą jako neutralna osoba, która rozmasuje bolące stópki i nie tylko...  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

carstworosyjskie rozmowcy federacjagarmanii2023forum pomorska st-fu