"CYTATY"

<< < (395/412) > >>

dorka699:
Kiedy jesteście szczęśliwi, spójrzcie w głąb Waszych serc, a odkryjecie, że tylko to, co sprawiło Wam ból, teraz sprawia Wam radość.
Kahlil Gibran

Chcesz być szczęśliwy przez chwilę? Zemścij się. Chcesz być szczęśliwy na zawsze? Przebacz.

Wojny zaczynają sie i kończą, ale moi żołnierze pozostają wieczni.
Tupac Amaru Shakur

Lepszy jeden szczery wróg, niż stu fałszywych sojuszników.
Vasilij

Jeżeli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
Rafał Kosik

dorka699:
Szczęście to sposób patrzenia na świat
Marcin Niewalda

Chcąc zranić mężczyznę powiedz, że jest złym kochankiem, kobietę - że jest niegodna kochania.
Anna

Ucz sie od morza i od drzewa, Płyń za marzeniem, W drodze śpiewaj.
Piotr Łosowski

Dobry nauczyciel, jak aforysta, nie poniża i nie krzyczy, a zapraszając do refleksji nie traci poczucia realizmu i optymizmu.
Czesław Banach

Słodyczą życia są pierwsze zauroczenia, goryczą ich szybkie przemijanie.
Ewa Kryszkiewicz

dorka699:
Wielkie umysły mają cele. Pozostali mają marzenia.
Washington Irving

Człowieka od zwierząt odróżnia zdolność abstrakcyjnego myślenia.

My możemy otworzyć drzwi do każdego, ale nie możemy nikogo zmusić, aby przez nie przeszedł.
Jim Morrison

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Pascal

Miałem sen, że jestem szczęśliwy. Obudziłem się i nadal śnię.
Krzysztof Ciesiński

dorka699:
Nie pamiętać kłótni, to więcej niż pamiętać dobre chwile.
Krzysztof Ciesiński

Jesteś dla mnie jak rajska wyspa, która skrywa wiele tajemnic. A poznawanie ich sprawia mi wiele radości. Może, dlatego, że kocham być odkrywcą Twojego szczęścia.
Krzysztof Ciesiński

Samotność zaczyna się z chwilą, gdy człowiek nie ma osoby, której mógłby wyświadczyć dobro z potrzeby serca.
Zbigniew Niedźwiecki Ravicz

Ten jest wolny, kto nie oddał sie w niewolę samemu sobie.
Senake

Najpiękniejsze co jest na świecie, to pogodne oblicze.
Albert Einstein

dorka699:
W świecie ekonomii opartej na wiedzy, twoje dochody zależą od tego czego się uczysz.
Bill Clinton

Powiedz mi, kto są twoi przyjaciele, a powiem ci, kim jesteś. Od tej zasady historia zna jeden wyjątek: Judasz, którego znajomościom nie można nic zarzucić.
Ernest Hemingway

Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
Ernest Hemingway

Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać. A man can be destroyed, but not defeated.
Ernest Hemingway

Jak się nad tym zastanowić, to właściwie wszyscy najlepsi są weseli. Znacznie lepiej jest być wesołym, a poza tym to o czymś świadczy. To jest coś w rodzaju osiągnięcia nieśmiertelności za życia.
Ernest Hemingway

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiserwersluzb wataha-farkas killers forumpolskiejzabawy tarotmikesz